wz


FOTOGALERIE

Pochod Fantazie 2012

Pochod Fantazie 2012

Praha, duben 2012


Jak už se stalo tradicí, i letos zakončil pražský STARcon Pochod Fantazie. Vader jr. se samozřejmě zúčastnil se Silou sobě vlastní. A i když byl poněkud rozladěn faktem, že z imperiálních stormtrooperů dorazil pouze jediný a také řady důstojníků značně prořídly, přesto statečně rázoval v čele průvodu ulicemi metropole a naplno si užíval pozornosti přihlížejících občanů.

Pochod Fantazie 2011

Pochod Fantazie 2011

Praha, březen 2011


Rok se sešel s rokem a v rámci STARconu 2011 se v Praze uskutečnil druhý ročník Pochodu Fantazie. Stejně jako loni, i letos mohl přijít každý, kdo chtěl podpořit český fandom. Je pochopitelné, že Vader jr. nemohl v žádném případě chybět. A i když neuspořádanost chumlu, v němž se okostýmovaní fanové vydali do ulic, Pán ze Sithu shledával poněkud znepokojivou, nakonec se akce obešla bez ztrát na životech.
Ostatně, k dobrému rozmaru měl Lord Vader opravdu pádný důvod – konečně se setkal s Padmé, svou životní láskou. A ochotně si s ní zapózoval před objektivem fotoaparátu. :-)

Dětský festival

Dětský festival

Praha, květen 2010


V oboře Hvězda se konal dětský festival "Kašpárkohraní". Czech Outpost 501. legie zde měl stánek, ve kterém byly pro děti připraveny různé aktivity. Především si však mohly prohlédnout kostýmy ze Star Wars a nechat se s bojovníky Impéria vyfotografovat.
Vader jr. samozřejmě neodolal a akce se zúčastnil s plným nasazením, ačkoli občas musel dávat bedlivý pozor, aby nebyl zašlápnut některým z mohutných stormtrooperů.

Pochod Fantazie

Pochod Fantazie 2010

Praha, březen 2010


V rámci Sconu 2010 se v Praze uskutečnil první ročník Pochodu Fantazie. Přijít mohl každý, kdo chtěl podpořit fandom v České republice. A tak jsem i já konečně překonala svůj ostych a jakožto loajální občan Galaktického impéria vyrazila do ulic metropole. Sice bez náležitého kostýmu, zato jako čestný doprovod a osobní fotograf Lorda Darth Vadera, Temného pána ze Sithu.