wz


Spořiče obrazovky

Atmosféru světa Star Wars si můžete vychutnat nejen při sledování filmů nebo čtení napínavých příběhů, ale také ze spořičů obrazovky, které jsem pro vás vytvořila. Stáhnout zdarma si je můžete kliknutím na název vybraného screensaveru.
Soubor spořiče je třeba uložit do systémového adresáře (zpravidla c:\Windows\system32). Po nainstalování je u spořičů možné standardním způsobem měnit jejich nastavení – např. dobu zobrazení jednotlivých snímků, velikost, přechodové efekty a další. Doba použití spořiče není nijak časově omezena.

Star Wars Space Technologies Screensaver

Star Wars Space Technologies


Fascinují vás obrovské vesmírné křižníky Impéria, obratné stíhačky Povstalecké aliance, neodbytné říšské TIE Fightery nebo vás příjemně mrazí při pohledu na Hvězdu smrti? Pak si stáhněte spořič obrazovky, který to vše a mnohem víc přenese přímo na váš monitor.

Darth Vader Screensaver

Darth Vader


Ať už jste příznivci Temné strany vesmírné Síly nebo její zarytí odpůrci, s tímto spořičem se o vás osobně postará Lord Darth Vader, Temný pán ze Sithu. Kdo ví, zda před ním obstojíte či zklamete naposled. Každopádně, vaši omluvu bezpochyby přijme ...

SW New Trilogy Screensaver

Star Wars New Trilogy


Anakin Skywalker, Mace Windu, kancléř Palpatin, Padmé Naberrie – to jsou jen někteří z těch, kdo vám budou dělat společnost. Kladní i záporní hrdinové, krásné ženy a zákeřní zabijáci, stateční Rytíři Jedi či temní Sithové.

Star Wars Screensaver

Clone Troopers


Obdivujete klonové vojáky? Fascinují vás jejich dokonale fungující legie? Pak neváhejte, s tímto spořičem obrazovky jich budete mít ve svém počítači celou armádu.

Star Wars Screensaver

Star Wars Screensaver


Proměňte svou obrazovku v okno do světa Star Wars. Stáhněte si spořič obrazovky s tematikou první trilogie a vaši oblíbení hrdinové Darth Vader, Luke Skywalker, princezna Leia, Han Solo a mnozí další budou pořád s vámi.